Proč jsem se rozhodla psát blog?

Když se zamyslím, tak asi hlavně, protože jsem si chtěla zjednodušit práci. Jako fyzioterapeutky se mě lidé ptají na podobné otázky, např. ,,bolí mě záda, co mám dělat?”, ,,co dalšího kromě cvičení můžu dělat?” ,,jak si zvyknout na pravidelné cvičení?“ nebo ,,jak správně chovat miminko, aby se dobře vyvíjelo a neuškodili jsme mu?”.
Již jsem natočila pár videí, která na tyto otázky odpovídají, ale ráda bych vše měla na jednom místě a ,,jen” pacientům posílala odkazy :-D, protože věřím tomu, že člověk si dokáže pomoci sám, ale k tomu potřebuje informace 😉

Informace a zkušenosti, co mám, ráda předám dál, protože si myslím, že prevence je důležitá. V České republice se zatím klade větší důraz na léčbu, i když některé pojišťovny na preventivní programy přispívají. Prevence je rozhodně levnější než léčba. I některé firmy poskytují svým zaměstnancům preventivní programy. Kromě větší spokojenosti, firma také ušetří, protože zaměstnanci budou zdravější. 

Prevence se netýká jen dospělých, ale už i od novorozeneckého věku můžeme působit na pohybový aparát. Proto bych rodičům ráda předávala informace, jak s miminky a dětmi různého věku pracovat, tak aby v budoucnu co nejméně trpěli bolestmi.

Za druhé doufám, že mě psaní blogu posune trochu v seberozvoji, protože mě donutí zastavit se a zamyslet se a hlavně dát formu tomu, co se mi honí hlavou. Jsem hodně aktivní člověk, ráda plánuju, nebo spíš musím plánovat, abych stihla všechno, co mám v plánu :-D. Takže takové pozastavení sama se sebou mi bude určitě přínosem Doufám, že přinese něco i Vám, mým čtenářům ;). 

Tak se směle ptejte, nic se nestrachujte, já se zamyslím a něco pro vás vymyslím 😉

,,Jednou ze základních životních potřeb člověka je pohyb. Dopřejte ho sobě i svým dětem. Kráčejte životem s lehkostí a hlavou vzpříma." Můj příběh najdete zde>> Vyzkoušejte si mé rady na vlastní kůži, stáhněte si ZDARMA Jeden jediný cvik pro celou dobu těhotenství>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.