Moje poprvé bolelo jen trochu

Skoro měsíc jsem se na to připravovala. Během chvíle bylo po všem, ale krásná vzpomínka zůstane. Maličko jsem se trápila, protože jsem si týden předtím na fotbalové rozlučce zlomila malíček.

Nenechala jsem se odradit a naše AKČNÍ ODPOLEDNE jsem uspořádala i tak. Bylo by mi moc líto, kdyby přípravy vyšly vniveč, přeci jen mě stály nějaký čas, energii i peníze. Ostatně jako vždy, když si člověk plní nějakou vizi.

Svoji první akci jsem pořádně plánovala

Uspořádat takovouhle akci jsem plánovala už v zimě.  Měla být celodenní, ale bohužel  neklapla. Proto jsem pro začátek chtěla zkusit něco kratšího a  naplánovala Akční odpoledne. Tentokrát jsem VĚŘILA, že se moje první takováhle akce uskuteční. Mám kolem sebe skvělé AKČNÍ ŽENY, které jdou do všeho a to je hrozně nabíjející a motivující.

Přípravy šly parádně, ženy se hlásily. Týden před konáním jich bylo přihlášeno tolik, že jsem věděla, že se odpoledne uskuteční. NAPLÁNOVALA  jsem si, co a kdy musím udělat, abych vše stihla. Připravila jsem si lekce a natočila cviky s pomůckami do lekce Kruháčový pilates. (Najdeš v Klubu akčních žen)

Nevzdala jsem to, ani když se mi stal úraz

Ale v neděli, týden před, jsme při fotbalové rozlučce hráli fotbal bez bot. Byla to super akce, kterou jsem si strašně užila. Když jsem hecla zápas rodičů a dětí, co tam ještě zůstali, RUP a zlomila jsem si malíček. To jsem hned nevěděla, ale tušila. 

Nejdřív jsem k lékaři jít nechtěla, protože se prsty nesádrují, ale nakonec jsem tam pro jistotu zašla. Naštěstí mi pan doktor prst opravdu jen zalepil a zakázal mi fotbal. Akčnímu odpoledni tedy nic nebránilo. 😃Musela jsem jen trochu upravit lekci Víly na paloučku, plánovala jsem více baletních skoků, ale ty si nechám na příště. 😀

Už zbývalo jen zařídit občerstvení a všechny věci dovézt na místo. Kamil mi to trochu zkomplikoval, protože od čtvrtka do soboty odjel na pracovní team building. Nákup i pečení jsem zvládla s holkami. V sobotu si děti vzala babička, takže jsem zbytek věcí už zvládla bez vyrušování. Měla jsem to tip ťop. 

Plán B neexistuje

Odpoledne začínalo ve 14:00. Přesně ve 12 jsem vyrážela z domova na stadion, kde už na mě čekala Gabča. Spolu jsme všechno vynosily z auta a pokračovaly s přípravami.

V jednu, dle předpovědi, začalo pršet. To jsem byla ještě v pohodě. Měl to být malý mrak. Za chvíli přestalo. Uf. Říkala jsem si, že už pršet nebude, protože v Benátkách neprší.

Chtěla jsem spustit reprák, ale NIC se nedělo. Pátrala jsem asi po 4 prodlužovačkách, které jsem měla napojené, ale žádná nešla, ani zásuvka nefungovala. Musela jsem jít za panem správcem. Vyhodila jsem pojistky. Vypadalo to, že mě nebude chtít znovu připojit, že budem bez hudby (néééé), ale naštěstí připojil. Vylili jsme vodu z kabelů a hurá, vše fungovalo.

Jenže za chvíli se spustit další ceďák, tentokrát padaly i kroupy. To už jsem jen seděla a dutě čuměla na padající kapky. Gabča dál připravovala a díky svému klidu uklidňovala i mě. Plán B prostě nebyl. Věci nanosené, altán postavený, nikam se stěhovat nebudem. To prostě musí klapnout. Teď už jen aby dorazily i holky. 

Dorazily všechny baby

Ve 13:45 stále pršelo. Posunuly jsme start. Ale světe div se, postupně dorazily všechny ženy. ŽÁDNÁ ale opravdu ani jedna nezůstala doma. Jsou prostě fakt AKČNÍ. Všechny si dovolily prchnout od rodiny za každého počasí. 

Začaly jsme asi o 15 minut později. Mezi některými lekcemi jsme se schovaly do našeho zahradního posezení, ale užily jsme si je všechny – Sluneční rozcvičku, jógu s Gabčou, Víly na paloučku, Kruháčový pilates, Šampáňový závěr a při Hollywoodských hvězdách jsme natočily parádní reels. Prakticky mě nestálo žádnou námahu, holky ukecat k natáčení, což mě mile překvapilo. Tolik jsme se vyblbly u šampáňového závěru, že tohle jsme považovaly jako takovou třešničku na dortu. (Najdeš ho u mně na instáči)

Bála jsem se, že budeme končit moc brzy a nakonec jsme to stihli těsně. Video jsme dotáčely, když už si rodiny začínaly vyzvedávat účastnice. Naštěstí ještě každá žena něco popadla a donesla k autu. S úklidem jsme skončily co by dup. Najednou byl KONEC. Tolik času stály přípravy a samotná akce utekla jako voda. Ale stálo to zato. Malíček taky vydržel.

Pěkně jsme se namotivovaly k pohybu. Už jsem pomalu cítila začínající anarchii v našem rodinném režimu. Teď už jen vydržet a o prázdninách spustíme naši LETNÍ PRÁZDNINOVOU VÝZVU, do které tě tímto srdečně zvu. Najdi si v letním shonu také čas sama na sebe a přidej se k AKČNÍM ŽENÁM. 😉

Naučila jsem se něco nového a utvrdila se, jak je důležité plánování

Dlouho vím, že je plánování důležité, ale tentokrát jsem mu věnovala velkou pozornost a vyplatilo se. Nevím, jak ty, ale mívám občas pocit, že na podrobnější plánování nemám čas. Plno věcí dělám za pochodu, ale zbytečně pak řeším něco, co už by dávno mohlo být vyřešené, kdybych se nad tím zamyslela dopředu.

Moje rada na závěr: ,, PLÁNUJ!“

Markéta

,,Jednou ze základních životních potřeb člověka je pohyb. Dopřejte ho sobě i svým dětem. Kráčejte životem s lehkostí a hlavou vzpříma." Můj příběh najdete zde>> Vyzkoušejte si mé rady na vlastní kůži, stáhněte si ZDARMA Jeden jediný cvik pro celou dobu těhotenství>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.