Tak jsem to zmákla….

Víte co? Napsala jsem eBook Zbavte se bolesti zad aneb vraťte se k tomu, co vás baví. Nebo napsala, spíš vytvořila, protože je plný videí a fotek a praktických rad.

Pracovala jsem na něm celkem intenzivně od vydání mé prvotiny Jak si ulevit od bolesti zad, než získáte termín na rehabilitaci. Protože jsem si říkala, že můžu zkusit dát lidem návod, jak zmáknout bolest zad doma. Věřím totiž tomu, že pokud tělu nasloucháme a respektujeme bolest, můžeme se uzdravit sami.

Využila jsem tedy svých zkušeností s pacienty a všechno jsem to sepsala 😉 Ještěže zrovna běžel fotbal, to jsem měla času 😀

Jen jsem v květnu zjistila, že jsem otěhotněla a docela rychle se mi vykulilo bříško. Musela jsem naběhnout na rehabku a natočit většinu videí, abych na nich nebyla s pupkem 🙂 Naštěstí se zadařilo, i když stresy s technikou jsem si taky zažila. Některá videa jsem natáčela třikrát, protože mi vypadával zvuk 😀

No byly to veselé dva měsíce. A ty poslední 2 dny to zavrčily :-D. Protože v sobotu dala spolužačka do fb skupiny, kterou máme pro kurz podnikání z pláže, jestli se účastníme plážové výzvy. HA, já byla na beachovém turnaji a zjistila jsem, že přihlásit se do výzvy můžu do pondělí, což pro mě znamenolo, že bych v neděli musela zmáknout celý závěr kurzu, tedy umístit na web ebook.

To si ani neumíte představit, co je zatím práce. Musíte vytvořit, objednávací stránku, prodejní stránku, děkovací stránku. Nastavit formuláře, no pracujete asi ve 3-5 aplikacích najednou. Pak musíte vůbec oznámit a udělat si reklamu. No ale řekla, jsem si, že to zkusím.

Takže na turnaji jsem to zjistila. Tam jsem se úplně vyšťavila, protože jsme hráli mraky zápasů. Nakonec jsme se s mým týmem umístili na bramborové pozici. A pak jsem se večer dorazila na oslavě a koncertě.

No ale v neděli jsem se kupodivu mohla hýbat 🙂 a normálně jsem se do toho s přestávkami vrhla. Děti byly totiž na dovče a Kamil odpočíval :D. Zvládli jsme i grilčo u kamarádů. Něco po půlnoci jsem měla hotovo. Jako fakt hotovo! Slzy mi tekly, jak jsem byla ráda, že jsem to zvládla a že jsem se dokázala poprat s těmi všemi technickými věci, na které mám v běžném životě manžela 😀

Šla jsem spát asi v 1, vůbec jsem nemohla spát, jak jsem byla zvědavá na reakce a na to, jestli si ten můj výtvor vůbec někdo objedná:-) No vzbudila jsem se v 5 :-D. Takže jsem ještě vytvořila reklamy, odeslala jsem informační email a bylo. Ohlasy byly skvělé, ale objednávka žádná. Pak mi Kamil psal, že mi to nefunguje.

Takže jsem zjistila, že jsem si vymazala objednávací stránku. Zrovna jsem čekala na gynekologii, abych dostala těhotenskou průkazku. Takže nervozita byla veliká a do toho ještě tohle :-D.

No mimčo má už ručičky a nožičky a nechtělo se nechat změřit, ale pěkně se v břiše vrní. Úplně mě to dojalo. Chvilku jsem si tek krásný pocit udržela a pak jsem mazala do práce a doufala, že se někdo omluví, abych mohla napravit chybu. Naštěstí jsem to zmákla a už to frčí. A dokonce už přišly první objednávky. Ani vám nedokážu popsat, jak dojatá jsem zase byla :D.

Máme velkou radost, že ebook Zbavte se bolesti zad aneb vraťte se k tomu, co vás baví , v 5 krocích někoho zajímá a ještě radši budu, když mi pak čtenáři napíšou, jak se jim vedlo a jestli jim k něčemu byl.

Můžu si odškrtnout další splněný úkol a teď se budu chvíli věnovat těhulkám, když jsem jedna z nich 😉

Mějte moc krásný den a plňte si své sny 😉

Markéta z REHABE

,,Jednou ze základních životních potřeb člověka je pohyb. Dopřejte ho sobě i svým dětem. Kráčejte životem s lehkostí a hlavou vzpříma." Můj příběh najdete zde>> Vyzkoušejte si mé rady na vlastní kůži, pořiďte si ebook Těhotenství s nadhledem aneb 5 témat, nad kterými přemýšlí každá těhulka>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.