Zůstaň vánoční hvězda, HVĚZDO!

 

Mám pro tebe 4 tipy

jak si udržet své svěží kouzlo i přes svátky.

 

Srdečně tě zvu

na předvánoční webinář

 

Udrž si své svěží kouzlo vánoční hvězdy i přes svátky.

O čem to bude?

Vánoce jsou vyvrcholením adventu, kdy většina žen honí úklid, nákupy, výzdobu atd. Během svátků se pak stará o celou rodinu, protože někdo uvařit a uklidit prostě musí. Maminka si málokdy dokáže uhájit chvíli pro sebe.

Svátky jsou ale i pro nás, matky, mámy, maminky, ale i babičky.

Mám pro tebe 4 tipy, jak si s co nejmenším úsilím a bez výčitek dopřát čas pro svoje tělo, zlepšit si náladu a přes svátky nezlenivět. Nebudeš se muset po novém roce nastartovávat k akci jako každý rok.

JEDEN tip pro tebe mám už teď!

Přidej se do 

Adventní pohybovky 2022

,,Nebuď buchta! Buď vosí hnízdo''

Kde se s ženami vzájemně motivujeme a inspirujeme k pohybu. V naší Fb skupině to neskutečně frčí a nehrozí, že bys do Vánoc zlenivěla. Neváhej a vstup do ní zde >>

Tenhle webinář je jejím vyvrcholením. Během webináře proběhne losování o ceny, jako je vstup do zimního programu Sundej bundu jako panenka Barbie ne jako plyšový medvěd, vyšetření pánevního dna u nás v REHABE s.r.o ,  individuální hodinová lekce se mnou, půlroční přístup k mým lekcím a možná mě ještě něco napadne 😉 Neváhej a naskoč na naši vlnu.

Aktivní ÚČASTÍ na tomto webináři navíc získáš přístup k mým lekcím přes celé svátky, včetně 2 speciálních BONUSů, které jsem natočila na základě inspirace naší skupiny a jeden DÁREK pro maminky, babičky nebo tetičky.

Po skončení webináře ti pošlu odkaz na záznam, který budeš moc shlédnout následujících 24 hodin.

Adventní pohybovkou to nekončí. Mám zimo-jarní plán.

S tím tě seznámím právě na webináři. Když už jsme začaly, přeci neskončíme! 

Webinář se uskuteční 23.12. od 18:00. ve Fb skupině Adventní pohybovka. 

Vstup do ní zde >>

Těším se na tebe,

Markéta z REHABE