Letní prázdniny se blíží a s nimi přichází změna zajetých kolejí.

Tvé oblíbené lekce přes prázdniny nejedou nebo je nestíháš, protože musíš řešit, kde budou děti, zabavit je, uvařit, odvézt, převézt, vyprat…

 

Mění se nám aktivity, jsme víc venku.. ale taky víc grilujeme, jíme a pijeme. Nikdy jsem nepochopila, jak někdo může o prázdninách zhubnout.

 

 

 

POZNÁVÁŠ SE V TOM ?

Přesně pro tebe jsem připravila :

LETNÍ PRÁZNINOVOU VÝZVU 2024 !

Výzva bude probíhat od 7.7. do 25.8.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

O CO PŮJDE?

Vytvořila jsem pro tebe prázdninovou výzvu, abych tě motivovala k akci a k pohybové aktivitě! Léto je skvělé v tom, že nám přináší přirozeně spoustu energie, ale zároveň máme okolo sebe hromadu "lákadel" v podobě grilovaček, zmrzlin, výletů aj. a na pohyb často zapomínáme. Naše tělo i hlava ale potřebuje různorodou aktivitu, proto jsem vymyslela výzvu, která tě udrží v pohybu!

Vyber si a KOMBINUJ různé aktivity !

 • Aerobní aktivita
  Běh, inline, kolo nebo tanec? Všechno bude! 🙂
 • Komplexní soustředěné procvičení
  Čeká tě jóga, pilates i posilování.
 • Plavání
  Plavání má svou kategorii, protože to k létu prostě patří.
 • Kardio a hry
  Povzbudíme naše vnitřní dítě insanity, jumpingem, sprintem nebo různými hrami (volejbal, badminton, vodní pólo,...)
 • Relaxace
  Nezapomeneme ani na odpočinek, aby mohly svaly regenerovat.

Naplánuj si aktivity, splň je, sdílej, vyhraj!

LEKTORKA VÝZVY

Markéta Hasoňová

Fyzioterapeutka, lektorka, autorka online kurzů

Jako fyzioterapeutka, lektorka a trojnásobná maminka vím, jak je pro tělo důležitý pohyb a jak je někdy náročné najít si chvilku sama pro sebe. Proto podporuji, motivuji a inspiruji maminky budoucí, čerstvé i zasloužilé, aby samy sebe daly na první místo a pečovaly i o sebe nejen o ostaní.

Ráda podpořím i Tebe

Do výzvy se zapojí i další lektorky, aby bylo opravdu z čeho vybírat !

REFERENCE

Ahoj ženy, v první řadě musím říct, že nejsem vůbec sdílecí typ svých osobních aktivit na FB. Pro mě osobně to není vůbec důležité, na druhou stranu, díky Markét za to, že to je! Jinak by totiž nebyla tato super možnost být součástí klubu akčních žen tady v Benátkách (a vlastne ne jen tu, akční můžeme být i v Rakousku, Chorvatsku, Krkonoších, na Mácháči, u rybníka...) a teď HLAVNĚ být součástí letní výzvy. Mám zkušenost z loňského roku. Přihlásila jsem se, sledovala, trochu asi i záviděla, jak jsou ženy akční a díky tomu jsem si každý týden dle svých možností našla čas si zacvičit (děti,práce, domacnost,spoustu jiných letních aktivit...no času na rozdávani moc není). Důležitý že jsem chtěla! A letos taky chci a už jsem přihlášená 😀! Vím, že jak loni, tak i letos sdílet asi nic nebudu, fotit se taky asi nebudu, tudíž asi ani nic nevyhraju, ale ze zkušenosti vím, že se budu hýbat a dělat něco pro sebe, hmmm takže vlastně výhra moje osobní 😀.
Šárka Tvrdíková
Markét, díky Tvým výzvám jsem pochopila, že všechny pohybové aktivity, které jsem vždy milovala, můžu vykonávat i s dětmi 🙂a že nevadí, že zrovna neuběhnu půlmaraton, že každý pohyb se počítá a já se díky tomu víc cítím sama sebou - a to, že v tom nejsme samy, ze cvičíme i přes různé překážky. Ta inspirace je skvělá. Jsem moc ráda, že jsi takový “nakopávač”, děkuju za Tvou nekonečnou energii. Jsi mi velkým vzorem a motivaci!
Eliška Berenreiterová
Výzva mi dala spoustu zábavy, milá setkání a nakopla mě vyzkoušet i jiný pohyb, než můj oblíbený.
Iva Vaňková
Výzva mi dala různé druhy pohybu, ke kterým bych se běžné nedostala, skvělou komunitu žen a výzvy, které by mě též nenapadly.😁
Terka Fantová
Vyzkoušela jsem si i nové věci, nebo naopak staré věci, co jsem už dlouho nedělala. 😉 Ale hlavně pravidelně mě dokopala se hýbat. Bylo to super, moc děkuji 😉💪👍
Míša
Letní výzvu jsem si moc užila. Bylo super, že jsem se díky ní vyzkoušela věci, které třeba nedělám úplně běžně. Lekce od všech lektorek byly moc fajn. Díky.
Bára Krumpholcová
Bylo to fajn a milé, bez výzvy bych třeba všechny ty rozhledny klidně minula 🤗
Liana
Byly to fajnový prázdniny, jezdime s kamarádkou každý den na kole, do bazénu na plavání, cvičení na paloučku je taky prima, plánujeme jednou týdně jezdit do Boleslavi na plavání. Dík.
Jarmila Krumpholcová

Jak to bude probíhat ?

 • Každý týden v neděli proběhne živé motivační vysílání, kde se domluvíme na týdenní výzvě a představím vám lektorku týdne.
 • Naplánujeme si aktivity na následující týden. Ideálně by se aktivity měly kombinovat a měnit.
 • Během týdne budeme sdílet svoje aktivity - fotkou nebo jen komentářem, budeme se vzájemně chválit a hecovat.

AKTIVITA SE VYPLÁCÍ

Pokud si zacvičíš lekci týdne, splníš výzvu nebo jiné aktivity dle libosti budeš zařazena do slosování, které proběhne na konci prázdnin.

 + BONUS 

Rozřiš si svou výzvu a vstup do KLUBU AKČNÍCH ŽEN, který získáš na celé prázdniny za cenu jednoho měsíce!

Čekají tě bonusové lekce a rozhovory a tipy od našich lektorek, které budou okamžitě zpřístupněny v KLUBU AKČNÍCH ŽEN - čím dřív se do klubu přihlásíš, tím déle je budeš mít zpřístupněné!

Navíc do klubu přidáváme čtvrteční motivační vysílání. Do tvé
e-mailové schránky přijdou e-maily pro připomenutí, abyses mohla zůčastnit a přijít si pro motivaci.

 

⏩⏩ NOVINKY od září v KLUBU AKČNÍCH ŽEN ! ⏪⏪

 • • Měsíční webinář na určité téma
 • • Měsíční Zoomy pro odpovědi na tvé otázky
 • • Podpůrná skupina na WhatsAppu