Chceš zařadit pravidelný pohyb do svého života? 

 

Miluješ pohyb, ale nemáš pestrost ve cvičení?

 

Chceš se vrátit do kondice s láskou a respektem?

 

Přesně pro tebe jsem připravila :

 Klub akčních žen  

 CO ZÍSKÁŠ ? 

 • Pravidelné lekce Pilates
  Ať už jsi začátečnice nebo pokročilá, v lekcích se najdeš! Natáčím je na svých skupinových cvičeních a využívám v nich poznatky ze své fyziopraxe. Každá lekce je jiná, nemusíš se tedy bát o pestrost ve cvičení.
 • Cviky pro řešení častých problémů
  Trápí tě bolest zad nebo nohou? Chceš vědět, jak aktivně využít každodenní aktivity jako je čištění zubů nebo úklid domácnosti? V klubu budeš mít vše na jednom místě.
 • Webináře
  Neomezený přístup k webinářům ohledně pravidelného pohybu, fyzioterapie, cvičení s dětmi a jiných témat, na kterých se budeš moct díky klubu podílet.
 • Podporu a motivaci
  Ve dvou se to lépe táhne. A co pak ve skupině stejně naladěných žen? Členstvím v klubu získáš podporu a motivaci k pravidelnému cvičení díky komunitě AKČNÍCH ŽEN.
 • Další výhody a bonusy
  Akční výzvy, přednost na živých akcích, přednostní informace o chystaných novinkách, soutěže o ceny a mnohem více!

+ BONUS

V rámci LETNÍ PRÁZDNINOVÉ VÝZVY tě čekají bonusové lekce od jiných lektorek, které budou v okamžitě zpřístupněny - čím dřív se do klubu přihlásíš, tím déle je budeš mít zpřístupněné!


 LEKTORKA KLUBU 

Markéta Hasoňová

Fyzioterapeutka, lektorka, autorka online kurzů

Jako fyzioterapeutka, lektorka a trojnásobná maminka vím, jak je pro tělo důležitý pohyb a jak je někdy náročné najít si chvilku sama pro sebe. Proto podporuji, motivuji a inspiruji maminky budoucí, čerstvé i zasloužilé k péči o své tělo, aby mohly kráčet životem s lehkostí a hlavou zpříma a to stejné umožnily i svým dětem.

Ráda podpořím i Tebe.

Reference

Začala jsem jako doplněk jiných aktivit chodit na pilates k Markétě. A byla jsem i ve svém věku překvapená. Přestože všechno nedávám, vůbec to neva a naopak Markét mi poradí, jak to udělat s ohledem na mé neduhy. Jinak velmi přátelský a vstřícný přístup. Absolvovala jsem již Adventní výzvu, kde jsme se navzájem podporovaly a hecovaly. A Akční ženy na to skvěle navázaly. Takže pilates a akce s Markétou mohu vřele doporučit všem bez ohledu na věk a kondici. Chce to pouze začít.
Miroslava Neumanová

 VYBER SI SVÉ ČLENSTVÍ 

 KDE SE BUDEME POTKÁVAT ? 

 • Členská sekce
  Získáte neomezený přístup do členské sekce ke všem cvičením.
 • Facebooková skupina
  Pro podporu, motivaci a akční výzvy nám bude sloužit FB skupina AKČNÍ ŽENY.
 • Podpora do e-mailu
  Pokud budeš chtít, získáš pravidelnou motivaci do tvé e-mailové schránky.