Toužíte si své těhotenství užít naplno bez zbytečných strachů?

 

Chcete vědět, jak ulevit svým zádům nebo nohám?

 

Chcete se připravit na porod a následnou rekonvalescenci?

 

Pak je tento e-book pro vás!

Před více než rokem se mi narodilo třetí miminko. Těhotenství jsem si opravdu užívala a cítila jsem parádně. Přála bych to i vám. Proto jsem vytvořila tento e-book.

Při prvním těhotenství jsem hodně věcí řešila a dostávala spoustu protichůdných rad. Cítila jsem se zmateně a nevěděla jsem, jak se se všemi informacemi popasovat.

Poučila jsem se. Při třetím těhotenství jsem už plno věcí neřešila a zvládla ho skvěle.

Jako fyzioterapeutka vím, jak si ulevit od bolesti a od problémů s pohybovým aparátem, které těhotenství doprovází. Proto se snažím motivovat lidi k pohybu a těhulky obzvlášť.

Velmi mě mrzí, když se zdravá těhotná žena bojí pohybu. NEJSME NEMOCNÉ, JSME TĚHOTNÉ!

Proto jsem vytvořila e-book, kde popisuji vše, co jsem sama v těhotenství řešila.

Těhotenství s nadhledem

aneb 5 témat, nad kterými přemýšlí každá těhulka.

Co získáte?

  • Kompletního rádce a průvodce, který vás seznámí s tím, co můžete v průběhu těhotenství očekávat.
  • Odpovědi na nejčastější obavy těhulek.
  • Tipy, jak odlehčit rostoucí bříško a jak ulevit zádům nebo nohám.
  • Rady ohledně výběru kočárku, plenek, přípravy na kojení, kurzů aj.
  • 3 online lekce pro těhulky z kurzu Půlhodinky pro těhulky.

To vše na jednom místě. 😉

Reference

Jako Markétina kolegyně fyzio a matka i těhotná zároveň moc tento ebook doporučuji! Obsahuje velmi cenné informace, rady a tipy pro nastávající maminky. Líbí se mi jak Markéta skloubila své fyzio znalosti z kurzů a své práce s tím, co si sama prožila u svých 2 dětí. Najdete zde skloubení mateřských zkušeností, lidskosti, řešení neduh mateřství, fyzio tipy jak pro sebe tak i miminka. Prostě vše na jednom místě! Skvělá videa s ukázkami cviků i příklady ideální manipulace s miminky, které Vám pomohou v cestě ke spokojenosti Vaší i dítěte! 👍🏻👍🏻👍🏻❤️
Mirka Najbrtováwww.rehagrabi.cz
Ebook Těhotenství s nadhledem je naprosto úžasná příručka pro každou těhotnou ženu. Budoucí maminky už nemusí hledat informace na internetu, které jsou hodně často vytržené z kontextu a tím pádem nevhodně podané. Všechny potřebné informace v ucelené podobě najdete právě zde. Ebook vás provede krok za krokem celým těhotenstvím. Najdete zde tipy na cvičení, jak ulevit bolavým zádům, jak odlehčit těžké bříško, jak vybrat vhodný kočárek a mnoho dalších. Věřím, že informace z ebooku budou přínosné pro hodně nastávajících maminek.
Markéta Tomanováwww.marketatomanova.cz
Ebook doporučuji všem ženám, které chtějí těhotenství prožít s lehkostí a zároveň nic nepodcenit. Najdete v něm praktické tipy, které vám pomohou zorientovat se ve všem novém, co těhotenství přináší. A že je toho hodně! 🙂 Obrovským přínosem jsou videa, díky kterým budete vědět, jak během těhotenství správně posilovat břišní svaly, ulevit zádům nebo jak se zbavit otoků nohou. Vše je popsáno lidsky, srozumitelně, ale zároveň odborně.
Iva Vaňkováčerstvá maminka
Milá Markét, ráda bych Ti poděkovala nejdříve za eBook Těhotenství s nadhledem, který mi v mnohém otevřel oči a uklidnil mysl 😊 Tento eBook mě také namotivoval ke koupi on-line kurzu Půlhodinky pro těhulky 🙂 a opět jsem nelitovala, jelikož se u mi v třetím trimestru opět vrátila únava, tak 30minutová cvičení byla pro mě ideální 😇 Ještě jednou velké díky, doufám, že se brzy uvidíme na cvičíme s miminky 🤱 Míša
Michaela Stárkováčerstvá maminka

e-book Těhotenství s nadhledem

obsahuje těchto 5 kapitol

  • ,,V kolikátém jsi?” aneb jak se počítá délka těhotenství
  • Co vás čeká za vyšetření a kolik času zabere
  • ,,Neblázni jsi těhotná, tohle nesmíš”...aneb jak si udržet zdravý rozum
  • Bříško roste, nohy a záda bolí, tak co s tím?
  • Úsměv aneb nezapomeň na focení a další tipy: příprava na kojení, výběr pomůcek, kurzů..

Neváhejte a objednejte si jej ihned za AKČNÍ cenu.