INSTRUKTÁŽNÍ VIDEO ZDARMA:

AKTIVNÍ CHOVÁNÍ MIMINKA

Nauč se chovat své miminko s ohledem na jeho vývoj a tvé tělo. 

  • Chceš si být JISTÁ při zvedání, pokládání a nošení miminka?
  • Zajímá tě, jak podpořit správný vývoj miminka?
  • Chceš vědět, jak při chování miminka preventivně působit i na své tělo?

Přesně pro tebe jsem připravila 10minutové instruktážní video ZDARMA, kde si osvojíš základní manipulaci s miminkem s ohledem na tvé tělo.

PROČ SE NAUČIT AKTIVNĚ CHOVAT SVÉ MIMINKO?

PŘIPRAVENOST

Povedu tě krok za krokem, abys byla připravená na vše, co potřebuješ znát, i na to, co bys u manipulace s miminkem možná nečekala.

PÉČE O SEBE

Brzy poznáš, že pokud budeš v pohodě ty, bude v pohodě i tvé miminko. Naučíš se, jak nezapomínat na své tělo při každodenní záteži.

POZORNOST

Získáš tolik potřebné sebevědomí v manipulaci, abys mohla maximálně vnímat potřeby tvého miminka.

KDO JSEM?

Jmenuji se Markéta Hasoňová.

Vlastním rehabilitaci v Benátkách nad Jizerou REHABE s.r.o., kde se od roku 2018 věnuji podoterapii (péči o nohy). Protože mám sama 3 děti, dochází ke mně převážně dětští klienti. Jejich problémy většinou pramení v určitých nedostatečnostech vzniklých v prvním roce života. 

Preventivně se snažím působit na maminky na cvičeních pro miminka, které vedu od roku 2015. V tomto roce jsem začala kurz Vojtovy reflexní lokomoce u Hany Novákové v Praze,  kurz Rozvíjej se děťátko u paní Kiedroňové a s téměř roční dcerou jsme absolvovaly také kurz Kojeneckých masáží u Jany Hašplové.

Protože sleduji, jak je vývoj během prvního roku života pro naše tělo důležitý, pořádám 2x ročně sérii 3 seminářů: Jak na čerstvé miminko pro budoucí nebo čerstvé rodiče, Dělám to dobře aneb o vývoji kojenců a Zdravé nohy našich batolátek.

V roce 2021 jsem s miminkem své kamarádky začala natáčet videa pro kurz o vývoji kojenců. Osud mi ale dopřál mé třetí těhotenství. To byl ten největší dar a podnět pro vytvoření online kurzů pro těhulky a maminky. 

Momentálně připravuji kurz o vývoji kojenců Klíč ke zdravému vývoji miminka. V tomto kurzu již brzy najdeš nejen informace od fyzioterapeutky ale i přístup milující maminky, která spolu se svým miminkem natáčela videa už od porodnice. Budeš tedy přesně vědět, co s tvým miminkem dělat týden po týdnu až do oslavy 1. roka jeho života. 

Mezitím se můžeš inspirovat v mé FB skupině pro (skoro)maminky. Péči o všechna svá miminka jsem zvládla s lehkostí a aktivně, můžeš to tak mít i ty.